Prvi tim / First Team

Golmani / GK

22. Stefan Ranđelović (SRB)

22. Stean RANDJELOVIC.JPG

Datum i mesto rođenja: 27.1.1999. (Surdulica)

Prethodni klubovi: Prokuplje

12. Vuk Vukadinović (SRB)

12. Vuk VUKADINOVIC.JPG

Datum i mesto rođenja: 27.7.2002. (Niš)

Prethodni klubovi: Moravac

Odbrana / D

24. Uroš Stojanović (SRB)

24. Uros STOJANOVIC.JPG

Datum i mesto rođenja: 23.8.1995. (Beograd)

Prethodni klubovi: Rad (U19), BASK, Žarkovo i Bežanija

15. Predrag Đorđević (SRB)

15. Predrag Djordjevic.JPG

Datum i mesto rođenja: 30.6.1990. (Leskovac)

Prethodni klubovi: Dubočica, Jagodina, Sinđelić, Javor, C. Zvezda, Mladost, OFK BG i N. Pazar

3. Ranko Jokić (SRB)

3. Ranko JOKIC.JPG

Datum i mesto rođenja: 22.4.1999. (Subotica)

Prethodni klubovi: C. zvezda (U19), Grafičar i Bačka

5. Nikola Radmanovac (SRB)

5. Nikola RADMANOVAC.JPG

Datum i mesto rođenja: 30.1.1997. (Kruševac)

Prethodni klubovi: Napredak, Trstenik, Bežanija i Trayal

4. Miloš Simonović (SRB)

4. MIlos SIMONOVIC.JPG

Datum i mesto rođenja: 28.5.1990. (Zaječar)

Prethodni klubovi: Beograd, Balkan, Radnički O, Napredak, Sogdiana, Radnik Bijeljina i Krupa

6. Luka Malešević (MNE/USA)

6.Luka MALESEVIC.JPG

Datum i mesto rođenja: 01.8.1998. (Podgorica)

Prethodni klubovi: Podgorica, Budućnost Podgorica, Mornar i FK Iskra

32. Bogdan Stojković (SRB)

32 Bogdan Stojkovic.jpg

Datum i mesto rođenja: 14.10.2002.  (Surdulica)

Prethodni klubovi: OFK Alakince

2. Dušan Hodžić (BIH)

2 dusan hodzic.jpg

Datum i mesto rođenja: 31.10.1993.  (Majdanpek) Prethodni klubovi: Mladost Ob., Radnik B, Velež i Sarajevo

Vezni red / M

7. Nikola Bogdanovski (MKD / SRB)

7. Nikola BOGDANOVSKI.JPG

Datum i mesto rođenja: 25.1.1999. (Pančevo)

Prethodni klubovi: Partizan (U19), Rad, Bežanija, Žarkovi i Novi Pazar

21. Edin Biber (BiH)

21. Edin BIBER.JPG

Datum i mesto rođ.: 6.1.1999. (Sarajevo)

Prethodni klubovi: Željezničar (Y), Olimpik (Y), Mostar (Y) i Mladost Kakanj

14. Mihailo Oreščanin (SRB)

14.Mihailo ORESCANIN.JPG

Datum i mesto rođenja: 24.6.1996. (Niš)

Prethodni klubovi: Sloboda i Radnički Niš

16. Predrag Medić (SRB)

16.Predrag MEDIC.JPG

Datum i mesto rođ.: 21.5.1998. (B. Topola)

Prethodni klubovi: TSC, Spartak, N. Banovci, Bačka, Zlatibor, Timočanin i Jagodina

8. Viktor Lukić (SRB)

8. Viktor LUKIC.JPG

Datum i mesto rođ.: 6.10.2000. (Šabac)

Prethodni klubovi: Partizan (U17), Brodarac (U17 i U19) i Čukarički

10. Nemanja Subotić (SRB)

10. Nemanja SUBOTIC.JPG

Datum i mesto rođ.: 23.1.1992. (Beograd)

Prethodni klubovi: Bežanija, Dobanovci, Vojvodina, Sered, Taraz i Radnički Niš

70. Aleksandar Miladinović (SRB)

70. Aleksandar MILADINOVIC.JPG

Datum i mesto rođ.: 6.3.2000. (Surdulica)

Prethodni klubovi: Radnik (mlađe kategorije) i Vlasina

97. Miloš Spasić (SRB)

97. MIlos SPASIC.JPG

Datum i mesto rođ.: 29.7.1997. (Pirot)

Prethodni klubovi: Radnički Pirot

20. Davor Nedeljković (SRB)

20. Davor NEDELjKOVIC.JPG

Datum i mesto rođ.: 4.2.1996. (Vranje)

Prethodni klubovi: Pčinja i Dinamo Vranje

25. Vasilije Janjić (SRB)

25.Vasilije JANjIC.JPG

Datum i mesto rođ.: 25.1.1995. (Užice)

Prethodni klubovi: Partizan U19, Teleoptik, Zemun, Voždovac, Sinđelić, Inđija i Zlatibor

17. Filip Petrović (SRB)

17.Filip PETROVIC.JPG

Datum i mesto rođ.: 12.5.2002. (Vranje)

Prethodni klubovi: Zemun

Napad / SC

11. Bogdan Stamenković (SRB)

11.Bogdan STAMENKOVIC.JPG

Datum i mesto rođenja: 19.1.1998. (Surdulica)

Prethodni klubovi: Spartak i Bratstvo

9. Uroš Milovanović (SRB)

9. Uros MILOVANOVIC.JPG

Datum i mesto rođenja: 18.10.2000. (Duizburg)

Prethodni klubovi: OFK Beograd (Y), Levante (Y), Crvena Zvezda (Y), Grafičar i Radnički Niš.

99. Željko Dimitrov (SRB)

99. Željko Dimitrov.jpg

Datum i mesto rođenja: 19.2.1994. (Pirot)

Prethodni klubovi: Radnički P, Hajduk, OFK, Kolubara, Fjardabyggd, Dinamo V i Inđija

      RADNIK F.C. Surdulica