top of page

Prvi tim / First Team

Golmani / GK

22. Stefan Ranđelović (SRB)

22. Stefan RANDJELOVIC.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 27.1.1999. (Surdulica)

Prethodni klubovi: Prokuplje

87. Goran Vukliš (SRB)

87. Goran VUKLIS.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 24.9.1987. (B. Luka)

Prethodni klubovi: Zemun, Pazova, Laktaši, Leotar, Rudar, Grbalj ... Vojvodina

12. Vuk Vukadinović (SRB)

12. Vuk VUKADINOVIC.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 27.7.2002. (Niš)

Prethodni klubovi: Moravac

Odbrana / D

24. Uroš Stojanović (SRB)

24. Uros STOJANOVIC.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 23.8.1995. (Beograd)

Prethodni klubovi: Rad (U19), BASK, Žarkovo i Bežanija

2. Dušan Hodžić (BIH)

2. Dusan Hodzic.JPG
flag-round-250 (1).png

Datum i mesto rođenja: 31.10.1993.  (Majdanpek) Prethodni klubovi: Mladost Ob., Radnik B, Velež i Sarajevo

3. Ranko Jokić (SRB)

3. Ranko JOKIC.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 22.4.1999. (Subotica)

Prethodni klubovi: C. zvezda (U19), Grafičar i Bačka

37. Sadick Abubakar (GHN)

37. Sadick Abubakar.JPG
flag-round-250 (5).png

Datum i mesto rođenja: 52.2.1998. (Akra)  Prethodni klubovi: NKZ Wariors, J Sodra, Smederevo i Radnički Srem

15. Dušan Stevanović (SRB)

15. Dusan STEVANOVIC.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 22.6.1996.  (Niš) Prethodni klubovi: Lovćen, dinamo VR i Vojvodina

32. Bogdan Stojković (SRB)

32. Bogdan STOJKOVIC.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 14.10.2002.  (Smederevska Palanka) Prethodni klubovi: Alakince, Morava i Hajduk Veljko

21. Uroš Lazić (SRB)

21. Uroš LAZIC.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 15.3.2003.  (Niš) Prethodni klubovi: Grafičar i Crvena zvezda (L)

8. Taras Bondarenko (UKR)

8. Taras BONDARENKO.JPG
icons8-ukraine-96.png

Datum i mesto rođenja: 23.9.1992.  (Zaporožja) Prethodni klubovi: Zaporožja, Poltava, Metalac, Radnički NI, Kaspij ...

Vezni red / M

23. Andrija Milić (SRB)

23. Andrija MIlic.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođ.: 15.7.2001. (Jagodina)

Prethodni klubovi: Jagodina, Spartak, Bačka, Žarkovo i Radnički Srem

90. Zoran Danoski (MKD)

90. Zoran Danoski.JPG
flag-round-250 (3).png

Datum i mesto rođ.: 20.10.1990. (Prilep)

Prethodni klubovi: Kozuf, Most, Pribram, Pobeda, Inter Z., Tikveš, Proleter, N. Pazar

14. Mihailo Oreščanin (SRB)

14. Mihajlo ORESCANIN.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 7.7.1997. (Beograd)

Prethodni klubovi: Voždovac, Radnički Obrenovac i Dobanovci. 

88. Luka Velikić (SRB)

88. Luka Velikic.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođ.: 21.1.2001. (Beograd)

Prethodni klubovi: C. zvezda, Valensija, Osasuna i Kolubara

11. Borko Duronjić (SRB/BIH)

11.Borko DURONjIC.JPG
flag-round-250.png
flag-round-250 (1).png

Datum i mesto rođ.: 24.9.1997. (Banja Luka)

Prethodni klubovi: C. zvezda, OFK Beograd, Voždovac, TSC, Radnički NI 

5. Ousman Marong (GAM)

5. Ousman Marong.JPG
flag-round-250 (4).png

Datum i mesto rođ.: 21.6.1999. (/)

Prethodni klubovi: Superstars, C. zvezda, Hapoel, Grafičar, Ak. Pandev ...

4. Edin Rustemović (BiH)

4. Edin RUSTEMOVIC.JPG
flag-round-250 (1).png

Datum i mesto rođ.: 26.1.1993. (Wiesbaden)

Prethodni klubovi: Drina, OFK Beograd, Sarajevo, Adana, Sloboda T, Zrinjski ...

19. Vuk Mitošević (SRB)

19. Vuk MITOSEVIC.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođ.: 12.2.1991. (Novi Sad)

Prethodni klubovi: Vojvodina, Jagodina, Kajzar, Aktobe, Javor, Kišvarda i Šahter K.

49. Andrija Radulović (MNE)

49. Andrija Radulovic.JPG
pngegg.png

Datum i mesto rođ.: 3.7.2002. (Kotor)

Prethodni klubovi: Crvena zvezda, Grafičar i Mladost GAT

10. Nemanja Subotić (SRB)

10. Nemanja SUBOTIC.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođ.: 23.1.1992. (Beograd)

Prethodni klubovi: Bežanija, Dobanovci, Vojvodina, Sered, Taraz i Radnički Niš

20. Davor Nedeljković (SRB)

20. Davor NEDELjKOVIC.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođ.: 4.2.1996. (Vranje)

Prethodni klubovi: Pčinja i Dinamo Vranje

17. Filip Petrović (SRB)

Filip Petrovic.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođ.: 12.5.2002. (Vranje)

Prethodni klubovi: Zemun

Napad / SC

9. Vukašin Bogdanović (SRB)

18. Vukasin BOGDANOVIC.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 4.10.2002. (Prokuplje)

Prethodni klubovi: Real Niš, Kabel, Bačka i Vojvodina

7. Petar Kunić (BiH)

7. Petar KUNIC.JPG
flag-round-250 (1).png

Datum i mesto rođenja: 15.7.1993. (Drvar)

Prethodni klubovi: Borac, Dukla, rudar, Novi Pazar, Larisa, Zrinjski, Atiray, Napredak ...

9. Milan Makarić (SRB)

9. Milan MAKARIC.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 4.10.1995. (Novi Sad)

Prethodni klubovi: Vojvodina, Proleter, Bačka, Zvijezda 09, Spartak, Radnički NI, Alborg (L)

76. Jovan Anđelković (SRB)

radnik1.png
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 23.4.2004. (Paraćin)

Prethodni klubovi: Hajduk Veljko

      RADNIK F.C. Surdulica

bottom of page