Prvi tim / First Team

Golmani / GK

22. Stefan Ranđelović (SRB)

Stefan Randjelovic.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 27.1.1999. (Surdulica)

Prethodni klubovi: Prokuplje

30. Nikola Vujanac (SRB)

Nikola Vujanac.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 22.6.1991. (Kraljevo)

Prethodni klubovi: ... Radnički PI, Dinamo VR, Sileks, Ak. Pandev, Zvijezda,N. Pazar, Maziya ...

12. Vuk Vukadinović (SRB)

Vuk Vukadinovic..JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 27.7.2002. (Niš)

Prethodni klubovi: Moravac

Odbrana / D

24. Uroš Stojanović (SRB)

Uros Stojanovic.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 23.8.1995. (Beograd)

Prethodni klubovi: Rad (U19), BASK, Žarkovo i Bežanija

2. Dušan Hodžić (BIH)

Dusan Hodzic.JPG
flag-round-250 (1).png

Datum i mesto rođenja: 31.10.1993.  (Majdanpek) Prethodni klubovi: Mladost Ob., Radnik B, Velež i Sarajevo

3. Ranko Jokić (SRB)

Ranko Jokic.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 22.4.1999. (Subotica)

Prethodni klubovi: C. zvezda (U19), Grafičar i Bačka

37. Sadick Abubakar (GHN)

Sadick Abubakar.JPG
flag-round-250 (5).png

Datum i mesto rođenja: 52.2.1998. (Akra)  Prethodni klubovi: NKZ Wariors, J Sodra, Smederevo i Radnički Srem

15. Dušan Stevanović (SRB)

Dusan Stevanovic.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 22.6.1996.  (Niš) Prethodni klubovi: Lovćen, dinamo VR i Vojvodina

13. Leandro Pinto (BRA)

Leandro Pinto.JPG
flag-round-250 (2).png

Datum i mesto rođenja: 24.1.1994.  (Sao Paulo) Prethodni klubovi: Olimpijakos, Doksa, AEL, Trikala, Proleter i TSC

32. Bogdan Stojković (SRB)

radnik1.png
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 14.10.2002.  (Smederevska Palanka) Prethodni klubovi: Alakince, Morava i Hajduk Veljko

Vezni red / M

23. Andrija Milić (SRB)

Andrija Milic.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođ.: 15.7.2001. (Jagodina)

Prethodni klubovi: Jagodina, Spartak, Bačka, Žarkovo i Radnički Srem

8. Viktor Lukić (SRB)

Viktor Lukic.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođ.: 6.10.2000. (Šabac)

Prethodni klubovi: Partizan (U17), Brodarac (U17 i U19) i Čukarički

14. Mihailo Oreščanin (SRB)

Mihailo Orescanin.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 7.7.1997. (Beograd)

Prethodni klubovi: Voždovac, Radnički Obrenovac i Dobanovci. 

16. Predrag Medić (SRB)

Predrag Medic.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođ.: 21.5.1998. (B. Topola)

Prethodni klubovi: TSC, Spartak, N. Banovci, Bačka, Zlatibor, Timočanin i Jagodina

33. Siniša Babić  (SRB)

Sinisa Babic.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođ.: 13.2.1991. (Novi Sad)

Prethodni klubovi: Vojvodina, Slavija, Proleter, Larisa, Radnički NI. Krupa, Turon

97. Miloš Spasić (SRB)

Milos Spasic.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođ.: 29.7.1997. (Pirot)

Prethodni klubovi: Radnički Pirot

25. Vasilije Janjić (SRB)

Vasilije Janjic.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođ.: 25.1.1995. (Užice)

Prethodni klubovi: Partizan U19, Teleoptik, Zemun, Voždovac, Sinđelić, Inđija i Zlatibor

10. Nemanja Subotić (SRB)

Nemanja Subotic.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođ.: 23.1.1992. (Beograd)

Prethodni klubovi: Bežanija, Dobanovci, Vojvodina, Sered, Taraz i Radnički Niš

20. Davor Nedeljković (SRB)

Davor Nedeljkovic.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođ.: 4.2.1996. (Vranje)

Prethodni klubovi: Pčinja i Dinamo Vranje

11. Borko Duronjić (SRB/BIH)

Borko Duronjic.JPG
flag-round-250.png
flag-round-250 (1).png

Datum i mesto rođ.: 24.9.1997. (Banja Luka)

Prethodni klubovi: C. zvezda, OFK Beograd, Voždovac, TSC, Radnički NI 

19. Vuk Mitošević (SRB)

19. Vuk MITOSEVIC.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođ.: 12.2.1991. (Novi Sad)

Prethodni klubovi: Vojvodina, Jagodina, Kajzar, Aktobe, Javor, Kišvarda i Šahter K.

17. Filip Petrović (SRB)

Filip Petrovic.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođ.: 12.5.2002. (Vranje)

Prethodni klubovi: Zemun

88. Luka Velikić (SRB)

Luka Velikic.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođ.: 21.1.2001. (Beograd)

Prethodni klubovi: C. zvezda, Valensija, Osasuna i Kolubara

90. Zoran Danoski (MKD)

Zoran Danoski.JPG
flag-round-250 (3).png

Datum i mesto rođ.: 20.10.1990. (Prilep)

Prethodni klubovi: Kozuf, Most, Pribram, Pobeda, Inter Z., Tikveš, Proleter, N. Pazar

4. Edin Rustemović (BiH)

DSC_6696.JPG
flag-round-250 (1).png

Datum i mesto rođ.: 26.1.1993. (Wiesbaden)

Prethodni klubovi: Drina, OFK Beograd, Sarajevo, Adana, Sloboda T, Zrinjski ...

5. Ousman Marong (GAM)

Ousman Marong.JPG
flag-round-250 (4).png

Datum i mesto rođ.: 21.6.1999. (/)

Prethodni klubovi: Superstars, C. zvezda, Hapoel, Grafičar, Ak. Pandev ...

Napad / SC

9. Vukašin Bogdanović (SRB)

Vukasin Bogdanovic.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 4.10.2002. (Prokuplje)

Prethodni klubovi: Real Niš, Kabel, Bačka i Vojvodina

7. Petar Kunić (BiH)

Petar Kunic.JPG
flag-round-250 (1).png

Datum i mesto rođenja: 15.7.1993. (Drvar)

Prethodni klubovi: Borac, Dukla, rudar, Novi Pazar, Larisa, Zrinjski, Atiray, Napredak ...

76. Jovan Anđelković (SRB)

radnik1.png
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 23.4.2004. (Paraćin)

Prethodni klubovi: Hajduk Veljko

      RADNIK F.C. Surdulica

99. Veljko Jovanović (SRB)

Veljko Jovanovic.JPG
flag-round-250.png

Datum i mesto rođenja: 2.7.2001. (Jagodina)

Prethodni klubovi: Jagodina, Pomoravlje i Studentski grad