Kadeti

1.kolo – U prvom kolu I kadetske lige FS RIS, Radnikovi Kadeti podelili su bodove sa gostima, niškim Radničkim. Rezultat utakmice 1:1, strelac gola za domaće Edvin Zejnulović......pogled na tabelu posle 1.kola ovde

2.kolo –  ODLOŽENA......pogled na tabelu posle 2.kola ovde

3.kolo – Kadeti Radnika ugostili su prošlog vikenda vršnjake iz Vlasotinca, tim FK Vlasina. Meč završen pobedom gostiju, rezultat 0:1. ......pogled na tabelu posle 3.kola ovde

4.kolo – Podela bodova i na gostovanju u Zaječaru. Naši kadeti su ko i omladinci u ovom kolu podelili bodove sa domaćinima, ekipom Timok 1919. Rezultat utakmice 1:1, a gol za tim Radnika postigao je Lazar Mitić......pogled na tabelu posle 4.kola ovde

5.kolo - Rezulatom 3:1 Kadeti Radnika su ovog vikenda savladalii vršnjake iz Knjaževca. Najpre je gost poveo rezultatom 0:1, nešto pred kraj I poluvremena( u 44.min), da bi domaći tim preokrenuo rezultat u svoju korist najpre u 48.min preko golmana Nemanje Kostića fantastičnim šutom s ivice svog dela terena, a potom i pogodcima Z. Bećirovića u 63. i V.Velinovića u 69.minutu......pogled na tabelu posle 5.kola ovde

6. kolo - Boljom igrom i rezultatom 0:1 kadeti Radnika savladali su u okviru šestog kola tim Dinama iz Vranja. Strelac gola za ekipu iz Surdulice postigao je Aleksa Trajković..... pogled na tabelu posle 6.kola ovde

7.kolo -  Ubedljiv poraz u ovom kolu pretrpeli su Kadeti "Radnika" od tima "Real Niš" iz Niša. Rezultat utakmice od 0:9(0:4).....pogled na tabelu posle 7.kola ovde

8.kolo – Utakmica I Kadetske lige "Jagodina Tabane" - "Radnik" - odložena.....pogled na tabelu posle 8.kola ovde

9.kolo – Teška i neizvesna utakmica Kadeta Radnika protiv gostiju iz Kruševca, ekipe Trayala završena je rezultatom od 3:2 (2:1). Izuzetna požrtvovanost i zalaganje svih pojedinaca i to sa igračem manje od 64.minuta dovela je do pozitivnog rezultata. Strelci pogodaka za tim domaćih: Edvin Zejnulović u 23.min, Zena Bećirović u 38.min (iz KU) i u 83.min. brzo posle ulaska u igru treći gol postigao je Stefan Tasić......pogled na tabelu posle 9.kola ovde

10.kolo - Nije odigrano

11. kolo - Kadeti Radnika pretrpeli su ovog vikenda poraz od gostiju iz Niša, tim Kopernikus Žel. Rezultat utakmice 2:4, a golove za ekipu Radnika postigli su Radoje Lazic i Djorde Tomic.......pogled na tabelu posle 11.kola ovde

12. kolo - Poraz Kadeta Radnika ovog vikenda u Boru. Rezultat utakmice 5:1, a strelac gola za ekipu Radnika postigao je Lazar Mitić.......pogled na tabelu posle 12.kola ovde

13.kolo – Poraz Kadeta Radnika ovog vikenda na domaćem terenu u utakmici Radnik – Radnički(Ni). Rezultat meča 1:4, a jedini gol za ekipu Radika postigao je Đorđe Tomić u 13.min. .... pogled na tabelu nakon 13. kola ovde.