Omladinci

1.kolo – Prvo kolo Omladinaca FK Radnik na gostovanju pirotskom Radničkom završeno je pobedom domaćina rezultatom 3:0.....pogled na tabelu posle 1. kola ovde

2.kolo – ODLOŽENA .....pogled na tabelu posle 2. kola ovde

3.kolo – Nadmoćnijom igrom i ubedljivom pobedom od 4:0, omladinci Radnika savladali su ovog vikenda goste iz Trstenika. Bodove Radniku doneli su K.Fetahi i M.Urošević sa po dva pogotka. ......pogled na tabelu posle 3.kola ovde

4.kolo – Podela bodova na gostovanju u Boru, protiv tamošnjih omladinaca FK Bor 1919. Rezultat utakmice 2:2, a strelac oba gola za tim Radnika Miljan Urošević. .....pogled na tabelu posle 4.kola ovde

5.kolo - Rezulatom 3:1 i Omladinci Radnika ovog vikenda savladalii vršnjake iz Niša, ekipu Kopernikusa. Golove za Radnik postigli su Kadruš Fetahi(dva pogotka) a sa bele tačke precizan je bio Edison Redžepović.......pogled na tabelu posle 5.kola ovde

6.kolo – Treća pobeda u nizu bez poraza u prvih šest kola Omladinaca Radnika. Vikend za nama doneo je nove bodove našim Omladincima u Nišu protiv tamošnjeg Sinđelića. Rezultat utakmice 2:3, a golove za Radnik postigli su: Kadruš Fetahi, Edison Redžepović i Ronaldo Demić.. .... pogled na tabelu posle 6.kola ovde

7.kolo – Ubedljivom pobedom od 6:1 slavili su ovog vikenda Omladinci Radnika kada su na domaćem terenu ugostili tim „Moravac-Orion“ iz Mrštana. Dvostruki strelci bili su kapiten Edison Redžepović(u 50. i 63.min) i Kadruš Fetahi (u 6. i 30.min). U 20.minutu mrežu gostiju pogodio je Nemanja Đorđević, a u listu strelaca na ovoj utakmici upisao se i Veljko Stanojević .......pogled na tabelu posle 7.kola ovde

8.kolo – Nadmoćnijom igrom i pobedom i u ovom kolu Omladinci Radnika nastavili su niz pobeda. Sa gostovanja u Prokuplju protiv tamošnjeg Topličanina pokupljen je sav plen. Rezultat utakmice 0:2, a golove za ekipu Radnika postigli su Nemanja Đorđević i Miljan Urošević.......pogled na tabelu posle 8.kola ovde

9.kolo - Omladinci Radnika pretrpeli su poraz ove subote od gostiju iz Vranja. Ekipa Dinama bila je blago nadmoćnija u ovom duelu i pobedila rezultatom 0:2.....pogled na tabelu posle 9.kola ovde

10.kolo – Podela bodova na gostovanju u Nišu, protiv tamošnjih omladinaca FK Real Niš. Rezultat utakmice 1:1. Ekipa Radnika povela je od 5.minuta i bila nadmoćnija tokom celog meča do pred kraj utakmice, kada su domaći izjednačili rezultat. Strelac gola za tim Radnika Veljko Stanojević......pogled na tabelu posle 10.kola ovde

11.kolo – Pobeda Radnika i ovog vikenda na domaćem terenu nad ekipom Jagodina-Tabane. U utakmici u kojoj su dominirali čitavih 90 minuta, Omladinci Radnika poveli su već u 7.min. preko Miljana Uroševića koji je bio strelac i drugog pogotka osam minuta kasnije. Treći pogodak u 60.minutu postigao je Kadruš Fetahi. Gosti su u drugom delu drugog poluvremena uspeli da smanje razliku i postave konačan rezultat od 3:1......pogled na tabelu posle 11.kola ovde

12.kolo – Radnikovi omladinci slavili su ovog vikenda u Zaječaru. Sa teškog gostovanja doneli su sva tri boda, a rezultat utakmice Timok 1919 – Radnik 1:2. Strelci golova za tim Radnika Veljko Stanojević u 26.min i Miljan Urošević u 60.min. ..... pogled na tabelu nakon 12. kola ovde.

13.kolo – Jesenji deo prvenstva Omladinske lige FS RIS, Radnikovi omladinci završili su pobedom nad ekipom Jagodina Tabane rezultatom 6:3. Golove za domaću ekipu postigli su: Miljn Urošević i Kadruš Fetahi koji su se u listu strelaca na ovoj utakmici upisali sa po dva pogotka, a ostala dva gola postiglli su Veljko Stanojević i kapiten Edison Redžepović.

Jesenji deo prvenstva sezone 2019/20 omladinci Radnika završili su na drugoj poiciji tabele Omladinske lige FS RIS sa ukupno 26 bodova....... pogled na tabelu nakon 13. kola ovde.