Omladinci 2020/21

7. kolo - Poraz naših omladinaca u sedmom kolu na gostovanju u Leskovcu pri rezultatu od 8:1 u korist domaćina, ekipe Dubočice. Jedini pogodan za naš tim postigao je Leon Durić u 45.min. (tabela 7. kolo)

6. kolo – Pobeda Omladinaca Radnika u čvrstom duelu protiv ekipe Dinama iz Vranja rezultatom 1:0. Strelac jedinog pogotka na utakmici, kapiten ekipe, Lazar Mitić u 86.min. (tabela 6. kolo)

5. kolo – Ekipa Radnika dočekala je ovog vikenda na svom terenu omladince iz Rakitova, ekipu OFK Lugomir. Rezultat utakmice 2:3, a golove za ekipu Radnika postigli su Nikola Pavlović u 32. i Zena Bećirović u 52.min. (tabela 5. kolo)

4. kolo – Na gostovanju u Trsteniku, omladinci Radnika, pretrpeli su poraz od domaćina, ekipe Trstenik PPT rezultatom 6:1. Gol za tim Radnika postigao je Veselin Velinović u 76.minutu utakmice (tabela 4. kolo)

3. kolo – Omladinci Radnika su na domaćem terenu ovog vikenda odmerili snage sa ekipom Radničkog iz Svilajnca. Rezultat utakmice 1:2, a pogodak za domaće postigao je Edvin Zejnulović u 87.minutu (tabela 3. kolo)

2. kolo – Drugog vikenda takmičenja omladinci Radnika pretrpeli su poraz od 3:0 na gostovanju u Zaječaru protiv tamošnje ekipe Timok 1919 (tabela 2. kolo)

1. kolo – U okviru prvog kola omladinske lige FS RIS, ekipa Radnika ugostila je na svom terenu ekipu OFK Sinđelić iz Niša. Pobeda na startu prvenstva i rezultat 4:0. Golove postigli: Aleksa Velinović (2), Nikola Pavlović i Leonardo Demirović (tabela 1. kolo)