top of page

U varijanti sajta za mobilne telefone Refresh stranice omogućuje čitanje vesti u pojednostavljenom prikazu

• Južne vesti

Usred Niša: Radnički - Radnik 0:4

U generalnoj probi pred nastavak Superlige fudbaleri surduličkog Radnika savladali su u Nišu domaći Radnički rezultatom 4:0 (1:0). Prijateljski duel odigran je na stadionu FK Jastrebac u Donjoj Vrežini.

Jedini pogodak u prvih 45 minuta postigao je Slaviša Stojanović u 20. minutu iz jedanaesterca. U nastavku je dva puta za Surduličane pogađaoJovan Jovanović u 70. i 75, dok je konačan rezultat postavio Slobodan Vuković pogotkom u 85. minutu.

Narednog vikenda se nastavlja Superliga, a u 23. kolu Radnički će dočekatiJavor, dok će Radnik gostovati Voždovcu.

RADNIČKI - RADNIK 0:4 (0:1)

RADNIČKI: A. Jovanović, R. Bulatović, D. Bulatović, Tomić, Petrović, Bogdanović, Marjanović, Jovanović, Apostolović, Đuričković, Todorović. Igrali su još: Aleksa Jovanović, Krstić, Petković, Stevanović, Đorđević, Lakić-Pešić, Mrkić, N. Mitrović, M. Mitrović, U. Jovanović

RADNIK: Ristić, Marković, S. Stojanović, Deletić, Simonović, Pejčić, Milovanović, Gojković, Arsić, Putinčanin, Ovusu. Igrali su još: Vuković, Radovanović, Mutavdžić, Stanković, Vučetić, Jovanović, Suraka, F. Stojanović