top of page

U varijanti sajta za mobilne telefone Refresh stranice omogućuje čitanje vesti u pojednostavljenom prikazu

• BL

Veliki sportski otpor Partizanu

Utakmica 28. kola Super lige Srbije odigrana 02.04.2016. između Partizana i Radnika imala je karakter istorijske sve do 66' kada je Partizan anulirao vođstvo Radnika a potom je kapiten Partizana Saša Ilić doneo pobedu favoritima iz Beograda golom i u 70'. Radnik je pružio i više nego dostojanstven otpor o čemu svedoče i golovi koje su postigli Samjuel Ovusu u 20' i Miloš Deletić u 34'. Na poluvreme se otišlo rezultatom 0:2 u korist tima iz Surdulice.

Na početku drugog poluvremena Partizan golom Dušana Vlahovića smanjuje na 1:2 u 54' da bi u narednih petnaest minuta iskusni Saša Ilić postigao dva gola (66' i 70') koji su osigurali potpuni preokret u korist Partizana.

Utakmicu je pratilo oko 3.000 gledalaca, među kojima je bilo i oko 300 navijača koji su organizovanim prevozom došli iz Surdulice. Sudija je podelio po dva žuta kartona igračima oba tima. Među Radnikovim igračima "požuteli" su Borivoje Ristić i Miloš Marković.

Nakon 28. kola Radnik je zadržao 8. mesto koje vodi u Play-off. Glavni konkurenti ekipi Radnika za osvajanje 8. mesta, Javor i Mladost remizirali su u međusobnom duelu u ovom kolu Super lige.

VIDEO IZVEŠTAJ SA UTAKMICE PARTIZAN - RADNIK 3:2 (28. kolo SLS 2015/16)

OBRAĆANJE PREDSTAVNIKA STRUČNIH ŠTABOVA NAKON UTAKMICE PARTIZAN – RADNIK 3:2 (28. kolo SLS 2015/16)