top of page

U varijanti sajta za mobilne telefone Refresh stranice omogućuje čitanje vesti u pojednostavljenom prikazu

• BL

Šampion jači i u Surdulici

14. maja 2016. Radnik je ugostio novog šampiona Srbije FK Crvenu zvezdu. Pre početka utakmice rukovodioci Radnika su uručili poklon predsedniku FK Crvena zvezda čime su čestitali crveno belima osvajanje 27 šampionske titule.

Radnik je utakmicu dobro otvorio i došao u vođstvo golom Miloša Deletića u 10' nakon greške odbrane Crvene zvezde. Do kraja poluvremena Crvena zvezda je konsolidovala svoje redove i u poslednjoj trećini ovog dela utakmice Aleksandar Katai je postigao dva gola (30' i 45') i doveo crveno bele u vođstvo. U nastavku utakmice Crvena zvezda je uspela da postigne još dva gola. Vođstvo od 1:3 doneo je Hugo Oliveira a konačnih 1:4 obezbedio je Orlandić golom u 89'.

Nakon ove utakmice Radnik je ostao sedmi na tabeli sa 25 bodova što je bod više od osmoplasiranog Voždovca. U poslednjem kolu Radnik ide na megdan odličnoj ekipi Čukaričkog dok će Voždovac gostovati čačanskom Borcu (6. mesto na tabeli).

Utakmicu je pred 2.300 gledalaca sudio Novak Simović koji je podelio četiri žuta kartona. Tri opomene su dobili igrači Radnika Ristić, Putinčanin i Arsić.

VIDEO IZVEŠTAJ SA UTAKMICE RADNIK - CRVENA ZVEZDA 1:4 (36. kolo SLS 2015/16)