top of page

U varijanti sajta za mobilne telefone Refresh stranice omogućuje čitanje vesti u pojednostavljenom prikazu

• BL

Novi bod u duelu sa Čukaričkim

U 02. kolu aktuelne Super lige Srbije Radnik je gostovao Čukaričkom u Beogradu. Utakmica je nakon 90 minuta okončana rezultatom 0:0. Domaćin je imao nekoliko izglednih šansi među kojima je bila i jedna stativa. Radnik je uspeo zapretiti nekoliko puta favorizovanim domaćinima. Jednu od najizglednijih šansi imao je kapiten Pavlović u prvom poluvremenu.

Utakmica je odigrana 31. jula 2016. godine pred oko 500 gledalaca na Stadionu na Banovom brdu. Glavni arbitar Vlado Glođović podelio je po tri žuta kartona igračima obeju ekipa. Među gostujućim igračima "požuteli" su Liščević, Mišan i Čančarević.

foto galerija

Nakon 02. kola Radnik se nalazi na 10. poziciji Super lige Srbije sa 2 osvojena boda.

Video izveštaj sa utakmice Čukarički 0:0 Radnik (31.07.2016., Beograd), 02. kolo Super lige Srbije

Izjave trenera nakon utakmice Čukarički 0:0 Radnik (31.07.2016.)