top of page

U varijanti sajta za mobilne telefone Refresh stranice omogućuje čitanje vesti u pojednostavljenom prikazu

• BL

Rad slavio na Banjici

Utakmica 04. kola Super lige Srbije odigrana na Banjici 10. avgusta između Rada i Radnika okončana je rezultatom 1:0 u korist Rada. Domaćin je brzo došao u vođstvo golom B. Mladenovića u 8'. U nastavku meča Radnik je odolevao pritiscima domaćeg tima čemu je u velikoj meri doprineo naš golman Čančarević. Tokom drugog poluvremena igralo se pod teškim vremenskim uslovima obzirom na jak pljusak. Tokom sudijske nadoknade Radnik je imao dobru priliku da izjednači i odnese bod sa Banjice ali je rezultat ostao 1:0 u korist "svetlo plavih".

Utakmicu na stadionu Kralj Petar I pratilo je oko 1.000 gledalaca. Sudija Petar Piper podelio je deset opomena, većinu igračima Rada. Od Radnikovih igrača opomenuti su Adamović, Stanković, Kjeremeh i Zlatanović.

Narednu utakmicu Radnik igra u Surdulici protiv Borca 14.08.2016. sa početkom od 20:00h.

Video izveštaj sa utakmice Rad 1:0 Radnik (10.08.2016; 20:00h, Beograd)

Izjave trenera nakon utakmice Rad 1:0 Radnik (04. kolo SLS 2016/17)