U varijanti sajta za mobilne telefone Refresh stranice omogućuje čitanje vesti u pojednostavljenom prikazu

Sedam pojačanja u finišu prelaznog roka!

01.09.2016

Poslednje nedelje prelaznog roka, naš klub pojačalo je sedam novih igrača. 

 

Najpre je u klub stigao bivši vezista švajcarskog "Siona", Ivan Đorić (1995) a potom i golman Lazar Tatić (1994) iz FK"Jagodina".


Bivši desni bek Vojvodine Milan Milinković (1992) na istoj poziciji igraće od sada u Radniku, a kada je reč o dolasku igrača iz još naših superligaških klubova, ugovor sa Radnikom potpisao je i Luka Merdović (1989), doskorašnji krilni napadač Metalca iz Gornjeg Milanovca.


Što se tiče pojačanja iz inostranih klubova, najpre je u Surdulicu pristigao Nedeljko Vlahović (1984), ofanzivni vezni irač Rudara iz Pljevalja. Iz grčkog Panagialiosa, stigao je defanzivac Nikola Krčmarević (1991), a poslednje pojačanje u ovom prelaznom roku u Radniku je Stefan Nikolić, rodom iz Crne Gore, a u naš klub dolazi iz poljskog "Termalica Bruk Bet-a", gde je igrao na poziciji napadača.

 

Do dolaska novog trenera, ovim bi deo kadrovskih rešenja u prvom timu Radnika bio zaokružen. Ovako "umiven" tim, strukturno i u celini, nastojaće da povrati svoju poziciju na tabeli Super lige Srbije, nimalo skromnije nego lane. 

 

FK Radnik

Ključne reči:

Please reload

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Flickr Social Icon
Aktuelne vesti

Surdulica: „RADNIK“ ZAPOČEO PRIPREME ZA PREDSTOJEĆU SEZONU

03.07.2020

1/10
Please reload

ling-long-najava-2.jpg
Ključne reči
Please reload