top of page

U varijanti sajta za mobilne telefone Refresh stranice omogućuje čitanje vesti u pojednostavljenom prikazu

  • FK Radnik

Sedam pojačanja u finišu prelaznog roka!


Poslednje nedelje prelaznog roka, naš klub pojačalo je sedam novih igrača.


Najpre je u klub stigao bivši vezista švajcarskog "Siona", Ivan Đorić (1995) a potom i golman Lazar Tatić (1994) iz FK"Jagodina".

Bivši desni bek Vojvodine Milan Milinković (1992) na istoj poziciji igraće od sada u Radniku, a kada je reč o dolasku igrača iz još naših superligaških klubova, ugovor sa Radnikom potpisao je i Luka Merdović (1989), doskorašnji krilni napadač Metalca iz Gornjeg Milanovca.

Što se tiče pojačanja iz inostranih klubova, najpre je u Surdulicu pristigao Nedeljko Vlahović (1984), ofanzivni vezni irač Rudara iz Pljevalja. Iz grčkog Panagialiosa, stigao je defanzivac Nikola Krčmarević (1991), a poslednje pojačanje u ovom prelaznom roku u Radniku je Stefan Nikolić, rodom iz Crne Gore, a u naš klub dolazi iz poljskog "Termalica Bruk Bet-a", gde je igrao na poziciji napadača.


Do dolaska novog trenera, ovim bi deo kadrovskih rešenja u prvom timu Radnika bio zaokružen. Ovako "umiven" tim, strukturno i u celini, nastojaće da povrati svoju poziciju na tabeli Super lige Srbije, nimalo skromnije nego lane.


FK Radnik

72 views
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Flickr Social Icon
Aktuelne vesti
thumbnail.png
Ključne reči
bottom of page