top of page

U varijanti sajta za mobilne telefone Refresh stranice omogućuje čitanje vesti u pojednostavljenom prikazu

• Dejan Mirčev

Radnik briljirao i u drugoj proveri

Ubedljivijom igrom, pogotovu u drugom poluvremenu, odličnim asistencijama i lepo iskorišćenim prilikama, Radnik je overio i drugu kontrolnu utakmicu u okviru prvog dela zimskih priprema.

Pred oko stotinu gledalaca, surdulički supegligaš savladao je vranjsku ekipu Dinama rezultatom 4:1 (0:1).

Gostujuća ekipa povela je već u petom minutu, golom Zoranovića i taj rezultat trajao je sve do početka drugog dela utakmice, kada je pogotkom Keremeh Frensisa u 50. minutu domaćin izjednačio na 1:1. Deset minuta kasnije, sjajnim šutom Radovića, povećava se voćstvo domaćih. Isti strelac pogodio je mrežu gostiju i u 71. minutu, a konačni rezultat utakmice postigao je Jova Jovanović u 83. minutu.