Izveštaj sa utakmice Radnik - Pohang Steelers

Utakmica:  Pohang Steelers - Radnik 1:3 (0:1)

Frencis Kyetremeh u (10) u 13. i 60. minutu

sudije: Belorusija 1. Šervakov Denis,2. Komčanka Jurij, 3. Maslijanko Oleg

kartoni Žuti: Radnik - Pajović

Radnik: Vasiljević(g), Milovanović, Pajović, Kyeremeh, Ristović, Pejčić, Kričak, Stanisavljević, Danoski, Zlatanović. Igrali su i Lekić(g), Ranđelović(g), Miladinović, Stojanović F, Nikolić, Stamenković, Pavlović, Đorđević, Bojić, Kojić, Stoiljković i Kovačević

Pohang Steelers:  Hyeonmu(g), Chanyang, Changrae, Seulgi, Yong, Hwan, Junsoo, Kyupyo, Seungdae, Mingyu, Jimin, Chan. Igrali su i Jun(g) Kyunghyun, Jaewoo, Seungun, Dongbum.

Utakmica sa dosta tempa. Radnik dominantniji u prvom poluvremenu. Šanse 5.min Kyeremeh šut sa strane na dodavanje Ristovića. 7.min šut Ristovića sa 17 metara. 13.min gol Kyeremeh iz akcije(Kričak, Ristović, Kyeremeh). 19.min. slobodnjak sa 18.m. 37.min Kyeremeh iz peterca.

Pohang je imao šanse u 28. i 39.minutu šut sa 13 metara. 8. i 41.min izgledna šansa.

Drugo poluvreme kiša, pljusak. Pohang se bolje snašao i golom Kyupyoa(28) u 48.minutu rezultat 1:1. Radnik se privikao na nakvašen teren uspostavio igru i pogodio preko Keyeremeha u 60.min i u 87.min, preko Nikolića za konačan rezultat 1:3.