U varijanti sajta za mobilne telefone Refresh stranice omogućuje čitanje vesti u pojednostavljenom prikazu

Remi Radnika u drugoj proveri

Strelac: Igor Zlatanović 22’ (Radnik) – Stanislav Šopov 77’ (Botev).

Radnik: Vasiljević, Milovanović, Pajović, Stevanović, Kjeremeh, Ristović, Đorđević, Pejčić, Kojić, Danoski, Zlatanović.

Botev: Čvorović, Pereira, Pirgov, Dimitrov, Nedelev, Karačanakov, Šopov, Baltanov, Terziev, Filipov, Vutov.

Utakmica protiv Boteva koja je trebalo juče da se odigra, zbog lošeg vremena igrana je jutros(po našem vremenu u 10:00), a konačan rezultat bio je 1:1. Naš predstavnik poveo je golom Zlatanovića, a konačan rezultat postavio je Stanislav Šopov u 77. minutu.

Botev je bolje otvorio meč, u prvih 15 minuta imali su Bugari dve stopostotne prilike, a odlično je reagovao Nikola Vasiljević. Imali su izabranici Milana Milanovića kontrolu poseda i nekoliko izglednih prilika u nastavku, a do vođstva dolaze u 22. minutu golom Igora Zlatanovića koji je uspeo da se izbori za prostor i pošalje loptu iza leđa Čvorovića.

Do kraja poluvremena Radnik nije dozvoljavao Botevu da uspostavi kontrolu i na poluvreme Radnik zasluženo odlazi sa prednošću od 1:0.

Nakon prvog kontakta sa loptom Šopov je u 77. minutu doneo izjednačenje. Filipov je vukao po levoj strani i centarštom pronašao je Šopova u srcu šesnaesterca, a šesnaestogodišnji vezista poravnao je na 1:1.

Naredni kontrolni meč ekipa Radnika odigrava u sredu od 16:00 protiv ruskog člana Premijer lige, FK Yenisey iz Krasnojarska.