U varijanti sajta za mobilne telefone Refresh stranice omogućuje čitanje vesti u pojednostavljenom prikazu

• Radnik Surdulica

RADNIK REMIZIRAO U PRVOJ PROVERI

Fudbaleri Radnika danas su odigrali prijateljski meč sa timom Vorskle iz Poltave.

Prvu kontrtolnu utakmicu u okviru priprema u Antaliji, Radnik je odigrao nerešeno, rezultat 1:1(1:0).

Dobra igra srpskog tima koji je preko Danoskog poveo u 31.min. Dominatni do kraja prvog poluvremena, te i na početku drugog dela igre, do momenta kada su domaćini izjednačili pogotkom Shcerbaka u 68.min. Tada je i postavljen konačni rezultat. Do kraja meča igra nastavljena u dominaciji tima iz Surdulice.

Prvo poluvreme započeli su: Kostić, Kričak, Marković, Stanković, Stojanović, Bojić, Stanisavljević, Mitošević, Danoski, Islamović, Pavlov.

Drugo poluvreme Radnik je igrao u sastavu: Ranđelović, Pavlović, Pejčić, Đorđević, Jokić, Kostić, dimitrić, Micić, Georgijev, Makarić i Tomić.