top of page

U varijanti sajta za mobilne telefone Refresh stranice omogućuje čitanje vesti u pojednostavljenom prikazu

• Press služba FK Radnik / PR Dejan Mirčev

Radnik odigrao i poslednji kontrolni meč u Antaliji

Poslednju proveru u Antaliji Radnik je odigrao danas protiv ukrajinskog Ruha. Rezultat meča 3:2(1:1)

Tim Radnika nastupao je u sastavu:

Kostić (g), Bogdanovski, Lukić, Jović, Djordjević, Oreščanin, Danoski, Stevanović, Kričak, Milovanović, Jokić

Od 46.min Subotić umesto Lukica

Od 56.min Spasić umesto Bogdanovskog

Od 72.min Biber umesto Jovića

Od 83. min Stamenković umesto Milovanovića

FK RUKH:

Bandura(g), Zec, Vermienko, Gagun, Gliha, Kuharčuk, Pritula, Lijah, Karabin, Kondrakov, Sič

Golove u prvom poluvremenu postigli su Kondrakov u 29.min iz jedanaesterca, a do izjednačenja Radnik je došao preko Milovanovića u 34.min.

Na početku drugog poluvremena gol za Ukrajince postigao je Gliha, a pogotkom iz slobodnog udarca u 70.min srpski tim izjednačio je rezultat na 2:2. Strelac Predrag Đorđević.

Pred kraj meča Rukh je došao do prednosti i gol Fedorčuka postavio je konačan rezultat 3:2